dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Siechnice

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 52m2. Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, osobno wc. Umeblowane, gotowe do zamieszkania. Preferowana liczba lokatorów 2+1 ewentualnie 2+2. Do ceny wynajmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 039 000 zł92 m² 11 284,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Narożny szereg bez skosów wysoki standard wykończenia 2 miejsca postojowe przy budynku w cenie domek ogrodowy 9,8 m2, ogród 80 m2 Wynagrodzenie biura w całości pokrywa strona sprzedająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

822 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,10 m , uzupełnione o funkcjonalne poddasze oraz dwa balkony. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 907,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To już sprzedane. Możesz zapytać o podobne ;-) Niepowtarzalny, dwupoziomowy apartament na 1 i 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowany na nowym bezpiecznym osiedlu w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł31 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka 31,4 m | Balkon | Garaż | Komórka | Wyłączność Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 31,4 m, położona na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

409 000 zł41 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wygodne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w Siechnicach, usytuowane na 2. piętrze kameralnego budynku z 2019 roku (bez windy), wybudowanego przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

666 000 zł90 m² 7 412,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 78,41m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Siechnicach przy ulicy Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Siechnice,dolnośląskie

1 059 000 zł92 m² 11 502,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Narożny szereg bez skosów, wysoki standard wykończenia, 2 miejsca postojowe przy budynku domek ogrodowy 9,8 m2, ogród 80 m2 Wyłącznie u nas w ofercie Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 429,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 100 m Do zamieszkania | Parter | Spokojne osiedle Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

470 000 zł38 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe zlokalizowane w Siechnicach, o powierzchni 38,10 m . Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

520 000 zł48 m² 10 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 100 m Gotowe do zamieszkania! Okazja! Mieszkanie znajduje się na spokojnym, kameralnym osiedlu z dużą ilością zieleni. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

535 000 zł41 m² 12 922,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie w Siechnicach, położone na 2. piętrze kameralnego budynku z 2019 roku (bez windy) wybudowanego przez wiarygodnego dewelopera atom Deweloper. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 748,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Aleje kwitnącej wiśni - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji w Siechnicach. Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla rodzin lub inwestorów! Założenie obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

430 000 zł31 m² 13 694,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka z balkonem, garażem i komórką | Siechnice ul. Gimnazjalna Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 46 m2 przy ulicy Piłsudskiego 22 w Siechnicach. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2012 roku z windą. Całość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemska

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł53 m² 12 287,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Aktualnie: zarezerwowane Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Siechnicach! Sprzedamy przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

479 000 zł31 m² 15 254,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

699 777 zł57 m² 12 362,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie na nowoczesnym i zadbanym osiedlu Willa Róża w Siechnicach, wybudowanym w 2022r. przez renomowanego dewelopera atom. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemska

Siechnice,dolnośląskie

689 000 zł64 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

AM Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu idealne dla Ciebie! Bezpieczne i kameralne osiedle | Przestronny balkon | Doskonała lokalizacja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Siechnice,dolnośląskie

720 000 zł67 m² 10 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,40m2 w parterze zabudowy szeregowej przy ul. Cyprysowej w Siechnicach. Dwustronne, jasne mieszkanie z dwoma ogródkami. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł31 m² 15 573,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

613 886 zł58 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożne 3 pokojowe mieszkanie! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! Komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

545 087 zł52 m² 10 474,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! Komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

680 000 zł58 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AM Przytulne mieszkanie z ogrodem w spokojnej okolicy gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, które połączy wygodę miejskiego życia z urokiem przedmieścia? To narożne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł31 m² 15 605,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Siechnice,dolnośląskie

660 000 zł67 m² 9 785,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,45 m z dużym balkonem (10,94 m ), położone w spokojnej części Siechnic zaledwie kilka minut spacerem od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

700 000 zł63 m² 11 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Siechnicach - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 53,81 m - osiedle błękitne Wyjątkowe mieszkanie w certyfikowanym osiedlu bezpiecznym sprzedaż na wyłączność | charakterystyka mieszkania: - salon z kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

340 000 zł33 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do natychmiastowego zamieszkania, przestronna 32,9m kawalerka z dużą 5m piwnicą przy ul. Staszica w Siechnicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania z pełnym widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

449 000 zł68 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość składająca się z dwóch mieszkań położona w Siechnicach przy dworcu pkp Opiekun nieruchomości: tel. W skład nieruchomości wchodzą poszczególne pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Siechnicach, świeżo po remoncie. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: siechnice to dynamicznie rozwijająca się miejscowość blisko Wrocławia (ok. 10 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowego budynku z windą, wybudowanego w 2021 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Siechnicach na terenie zamkniętego, monitorowanego oraz kameralnego osiedla, które powstało w 2013r. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z windą w centralnej części Siechnic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na II piętrze z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w centrum Siechnic. Pomagam znaleźć mieszkania na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 291 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe | Niska zabudowa | Siechnice Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27 m2 na pierwszym piętrze w Siechnicach. W skład mieszkania wchodzą poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł61 m² 8 869,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu, w przepięknej okolicy wśród zieleni! wyłączność - nie szukaj dalej. Gotowe do odbioru! Standard deweloperski, już można rozpocząć wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł58 m² 11 164,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58.22 m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł65 m² 10 681,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność! siechnice 64,60 M | 2 sypialnie | balkon | winda | garaż -> 3 pokoje -> powierzchnia: 64,60 m -> 2. piętro z windą dojeżdżającą do garażu podziemnego ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł53 m² 10 300,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30m2, zlokalizowane przy ulicy Staszica w Siechnicach. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary, rodziny z dzieckiem. Nieruchomość.