dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Siechnice

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

461 316 zł62 m² 7 424 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

411 900 zł57 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: magdalena Borońska tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

491 934 zł62 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp Nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

489 678 zł62 m² 7 851 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

508 000 zł59 m² 8 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży przestronne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w Siechnicach. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche w zielonej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi i pracy. Tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Siechnice,dolnośląskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche osiedle i mieszkanie wykończone pod klucz, ogródek, bez podatku pcc? Czy to jest możliwe? Oczywiście!, właśnie takie mieszkanie sprzedajemy z naszej oferty. Koniecznie zobacz nasz spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

510 000 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania jasne, komfortowo urządzone, gotowe do zamieszkania 60-metrowe mieszkanie z antresolą w Siechnicach. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe na zamkniętym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepłownicza

Siechnice,dolnośląskie

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, zlokalizowane w podwrocławskich Siechnicach. Nieruchomość położona jest przy ulicy Ciepłowniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

416 000 zł56 m² 7 375,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Awangardowe dwupokojowe mieszkanie dwupoziomowe, z salonem na dwa piętra. Stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartla

Siechnice,dolnośląskie

700 000 zł106 m² 6 592,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z awangardowym salonem wysokim na dwa piętra. Stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży komfortowe, dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie z garderobą w Siechnicach. W cichej i spokojnej okolicy. Kup i zamieszkaj. Mieszkanie nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe - Siechnice ul. Jarzębinowa, umeblowane, komórka lokatorska Traczyk Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 55 m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

625 000 zł75 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Siechnice rynek|75mkw|taras|balkon|- przedstawiam Państwu piękną nieruchomość do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo przestrzenna, a pierwotnie było 4 pokojowe natomiast salon został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Oferuję do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Siechnicach. Mieszkanie o dużym potencjale w wyjątkowej okolicy, sprzyjające wypoczynkowi i pracy. Tylko 20 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

419 000 zł48 m² 8 747,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetna lokalizacja! mieszkanie bez wkładu własnego! - po kapitanym remoncie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Siechnicach. Mieszkanie o pow 47,8 mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

495 000 zł68 m² 7 312,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W centrum Siechnic dla rodziny, blisko podstawowych sklepów i usług, gotowe do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Siechnice,dolnośląskie

568 999 zł55 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux/okazja/ogródek/3pok/2018/okolica/ Prezentujemy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie powierzchni mieszkalnej 53 m2 + 2 m2 komórki lokatorskiej. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepłownicza

Siechnice,dolnośląskie

388 000 zł46 m² 8 435 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie, pachnące świeżością. Bez dodatkowych nakładów finansowych w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 46 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 459 000 zł117 m² 12 473,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna oferta. Dwupoziomowy apartament z wielkim tarasem na dachu. Rynek pierwotny - bez pcc Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata piekny widok bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

555 000 zł68 m² 8 109,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam nowocześnie wykończone, komfortowe mieszkanie w budynku z 2018 r. w Siechnicach. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - 12 km do wrocławskiego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

799 000 zł121 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na prezentację rodzinnego mieszkania w Siechnicach. Otoczenie: kameralny budynek z 2010 roku posiadający tylko 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

389 000 zł44 m² 8 942,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne, słoneczne, wyposażone mieszkanie, przy ul. Stanisława Staszica w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Siechnic. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

385 000 zł44 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*** Tylko w Home Brand *** Gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie będzie dostępne już od 01.03.2022r. Świetnie usytuowane mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

389 000 zł53 m² 7 359,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru! wysoka jakość! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie położone w Siechnicach przy ul. Grabskiego w nowo wybudowanym budynku. Bardzo wysoka jakość! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł44 m² 9 149,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

389 000 zł53 m² 7 359,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru wysoka jakość klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie położone w Siechnicach przy ul. Grabskiego w nowo wybudowanym budynku. Bardzo wysoka jakość! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

389 000 zł53 m² 7 359,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru! wysoka jakość klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie położone w Siechnicach przy ul. Grabskiego w nowo wybudowanym budynku. Bardzo wysoka jakość! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

205 000 zł32 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie na chwilę obecną nieaktualne Ogłoszenie bez pośrednika. Dzień dobry, tak jak w opisie mam do sprzedania kawalerkę, wraz z dużym ogródkiem oraz pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

699 000 zł88 m² 7 929,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w Siechnicach, na "osiedlu Zielonym". Mieszkanie charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia i wyposażenia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

435 000 zł55 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe do zamieszkania centrum siechnic - ul. Piłsudskiego - 900 m od dworca pkp (około 3 min). Ostatnie mieszkanie W ciągu komunikacyjnym (bez bezpośrednich sąsiadów) Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

399 000 zł53 m² 7 548,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania od zaraz duże, eleganckie i przestronne mieszkanie w nowo wybudowanym osiedlu w Siechnicach przy ulicy Granicznej. Mieszkanie ma cztery pokoje i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Siechnicach 51m2, przy ul. Grabskiego, w nowym budownictwie, w pełni wyposażone, z balkonem, lazienka z prysznicem. Miesieczny koszt wynajmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania skromna, ale przytulna kawalerka w miejscowości Siechnice (około 8 km od granic Wrocławia, 12 km do Rynku) składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł86 m² 4 405,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupoziomowe, bardzo przytulne, słoneczne i jasne mieszkanie. Niższe piętro jest w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Bardzo przestronny, przyjemny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriana

Siechnice,dolnośląskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie Zapraszam do wynajęcia kawalerki o powierzchni około 40 m2. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Siechnice około 8 km od granic Wrocławia, 12 km do Rynku. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Posiadam dwupoziomowe mieszkanie wybudowane w 2006 roku. Na dole dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym wraz z zabudową, łazienka, przedpokój z szafą wnękową, balkon. Góra ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Siechnicach (12km od wrocławskiego rynku) na osiedlu "na zielonym Pagórku" Mieszkanie znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku oddanym do użytku w 2010r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

skromna, ale przytulna kawalerka do wynajęcia od zaraz! zamiast balkonu ogródek! w sam raz na letnie grillowanie! z zasadzonym drzewkiem wiśni i winogronami ( akurat na zrobienie dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowo umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 57 m2. Mieszkanie położone jest na parterze w budynku z 2007 r. Lokalizacja - osiedle na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Posiadam do wynajęcia dwupokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie, które mieści się na nowym osiedlu w Siechnicach. Mieszkanie jest bardzo jasne i prawie nowe. Zlokalizowane.