dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Siechnice - Oferty sprzedaży i wynajmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

293 111 zł54 m² 5 478,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Bez podatku pcc bn Kontrakt prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w standardzie deweloperskim o pow. 53,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

309 401 zł72 m² 4 280 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Bez podatku pcc super cena! bn Kontrakt prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w standardzie deweloperskim o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

320 070 zł68 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Promocja wakacyjna 0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Bez podatku pcc bn Kontrakt prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł86 m² 4 405,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupoziomowe, bardzo przytulne, słoneczne i jasne mieszkanie. Niższe piętro jest w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Bardzo przestronny, przyjemny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

310 858 zł66 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Bez podatku pcc bn Kontrakt prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w standardzie deweloperskim o pow. 66,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Posiadam dwupoziomowe mieszkanie wybudowane w 2006 roku. Na dole dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym wraz z zabudową, łazienka, przedpokój z szafą wnękową, balkon. Góra ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

368 679 zł72 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

361 460 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

316 460 zł57 m² 5 527,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia. Mieszkanie.