dowolna

Mieszkania na poddaszu Siechnice - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 398 000 zł, dużym balkonem oraz poddasze! około 20m2 bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł41 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 398000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej inwestycji naszego biura "bliżej natury" w Siechnicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

740 000 zł122 m² 6 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej. Segment trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 122m2 - w tym 82,53m2 powierzchni użytkowej oraz poddasze 39m2. Poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł41 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł41 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

449 550 zł61 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / strych 18M2 / niska zabudowa / dwustronne / cicha I spokojna okolica bez pcc! bez prowizji! Mieszkanie 60 m2 z dodatkowym strychem użytkowym o powierzchni 18 m2 daje to ponad 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

438 000 zł61 m² 7 133,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji lokal B3 Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

460 650 zł62 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / strych 6,2 M2 / niska zabudowa / jasne / cicha I spokojna okolica bez pcc! bez prowizji! Mieszkanie 62,25 m2 z dodatkowym strychem użytkowym o powierzchni 6,2 m2 daje to ponad 68,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

458 874 zł62 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Duży balkon | przestronne 3 pokoje z pomieszczeniem gospodarczym! Odbiór już w kwietniu 2023. Do sprzedania duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Tylko w naszym biurze ostatnie skrajne mieszkanie na parterze w cenie 368.000 zł! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

448 200 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Osiedle Laguna to nowoczesne, kameralne miejsce do życia, które zlokalizowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

448 200 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Osiedle Laguna to nowoczesne, kameralne miejsce do życia, które zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

279 000 zł40 m² 7 063,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Duża kawalerka z osobną kuchnią o pow. ok. 39,5 m2. 2 min. do Dworca, skąd w 17 minut dostaniemy się na Dworzec Główny we Wrocławiu. Ul. Szkolna, siechnice. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 060 000 zł141 m² 7 535,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140,67 m2 O inwestycji Powstająca Inwestycja w Siechnicach obejmuje realizację 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze ostatnie mieszkanie w cenie 368.000 zł! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

280 000 zł39 m² 7 122,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z dużą kuchnią o powierzchni 39,31 m2 w zadbanej kamienicy na ul. Szkolnej w Siechnicach. Dwie minuty do Dworca Kolejowego "siechnice" = 15 minut do Dworca Głównego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

348 000 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

348 000 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022