dowolna

Mieszkania w bloku Siechnice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 87,27m2. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Jana Pawła II, w samym centrum Siechnic w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super oferta! Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w lokalizacji Centum Siechnice! Blok znajduje się na monitorowanym osiedlu oddanym do użytku 2021 r. W skład mieszkania wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 705,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone w podwrocławskich Siechnicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku, blok z 2012 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

2 950 zł62 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe pierwszy najem lux Siechnice 3M dla Rodziny Do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Laguna przy ulicy Paderewskiego w Siechnicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023