dowolna

Mieszkania w centrum Siechnice - Oferty sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

203 000 zł49 m² 4 171,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania wrocław - siechnice Siechnice - 2 pokoje z balkonem! Polecamy Państwu mieszkanie 2- pokojowe o metrażu 48,66 m2. W skład pomieszczeń wchodzi przedpokój - 6,86 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 306,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania wrocław - siechnice Siechnice - 2 pokoje z ogrodem! Polecamy Państwu mieszkanie 2- pokojowe o metrażu 49,93 m2. W skład pomieszczeń wchodzi przedpokój - 10,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

185 177 zł41 m² 4 470,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania wrocław - siechnice Siechnice - 2 pokoje z ogrodem! Polecamy Państwu mieszkanie 2- pokojowe o metrażu 41,42 m2. W skład pomieszczeń wchodzi przedpokój - 6,73 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

135 100 zł30 m² 4 474,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30,19 m 2 wraz z piwnicą o powierzchni 4,00 m 2 w budynku z 2015 roku. Do lokalu przynależy indywidualne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

203 000 zł49 m² 4 136,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

zadzwoń ***tel.*** zapraszamy na miłą i profesjonalną prezentację Bądż pierwszy i zdecyduj przed innymi :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,08 mkw położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

375 999 zł79 m² 4 777,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Cenisz sobie cisze i spokój? Lubisz przestrzeń i komfort? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie i Twojej rodziny! Mam do zaoferowania mieszkanie znajdujące się na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam rozkładowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie wraz z przydomowym, dzierżawionym ogródkiem .Mieszkanie w budynku z lat pięćdziesiątych, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

194 399 zł44 m² 4 464,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kontakt: ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,54 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 90,98 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

198 000 zł49 m² 4 069,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

zadzwoń ***tel.*** a w dogodnym dla Ciebie terminie zaprosimy Cię na miłą i profesjonalną prezentację :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,66 mkw położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

343 959 zł86 m² 3 999,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kontakt ***tel.*** Jedyne- nie pozwól żeby KTOŚ INNY podjął decyzję przed TOBĄ. zapraszamy na miłą i profesjonalną prezentację :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,00 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

292 000 zł68 m² 4 315,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** ostatnie mieszkanie W inwestycji *** już gotowe *** Wyjątkowe miejsce Bądź pierwszy, bo to ty jesteś wyjątkowy! brak podatku pcc, brak prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

183 000 zł44 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

zadzwoń***tel.*** zapraszamy na miłą i profesjonalną prezentację Doradztwo kredytowe w cenie, Brak prowizji, Twój osobisty doradca w negocjacjach z deweloperem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 36m w mieście Siechnice z 2013 roku. Jest dwupokojowe, drugie piętro w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie jest prawie nowe , zostało kupione od dewelopera w grudniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 306,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kontakt*** tel.*** zadzwoń- zapraszamy na miłą i profesjonalną prezentację! Wyjątkowe mieszkanie dla Ciebie - bo Ty JESTEŚ WYJĄTKOWY! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,93 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

247 860 zł54 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap zadania inwestycyjnego zealizowanego W siechnicach pod nazwą willa mieszczańska, wykonanego przez firmę atom Z wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest 5 km od granic miasta wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

292 000 zł68 m² 4 315,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** ostatnie mieszkanie W inwestycji *** już gotowe *** Inwestycja "Zielone Tarasy" w Siechnicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,66 mkw położone na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 250 zł54 m² 23,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54m2, 2 lata po remoncie, przeznaczone dla osób niepalących i dbających o czystość. 2 zamykane pokoje + przestronny salon z aneksem kuchennym. 1. piętro, strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

292 000 zł68 m² 4 315,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** ostatnie mieszkanie W inwestycji *** już gotowe *** Wyjątkowe miejsce Bądź pierwszy, bo to ty jesteś wyjątkowy! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,66 mkw położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

335 000 zł91 m² 3 699,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

zapraszamostatnie gotowe 90 mkw do odbioru już! Na sprzedaż gotowe mieszkanie o powierzchni 90,55 mkw położone na II piętrze.- dwupoziomowe (B1K3M6) W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

335 000 zł91 m² 3 699,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

292 000 zł68 m² 4 315,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*** ostatnie mieszkanie W inwestycji *** już gotowe *** Wyjątkowe miejsce Bądź pierwszy, bo to ty jesteś wyjątkowy! brak podatku pcc, brak prowizji kontaktlub Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

287 003 zł73 m² 3 950,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie M7- gotowe z pozwoleniem na użytkowanie! czeka już na Ciebie! W ofercie nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,65 mkw położone na I piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

212 599 zł41 m² 5 140,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kontakt ***tel.*** zadzwoń -nie czekaj :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,36 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 65,59 mkw. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 784,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***jedyna taka okazja*** Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni (50,20 mkw) w Siechnicach. Mieszczące się na drugim piętrze z czterech. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

384 000 zł84 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Pod klucz W nowym 12 rodzinnym budynku o nowoczesnej architekturze w niskiej zabudowie do sprzedaży mieszkania o pow 84m2 3 pok możliwość wyboru z ogródkiem lub tarasem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W nowym 12 rodzinnym budynku o nowoczesnej architekturze w nikiej zabudowie do sprzedaży mieszkania od 41m2 do 117m2 możliwość wyboru z ogródkiem lub tarasem do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

199 183 zł49 m² 4 058,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

zadzwoń ***tel.*** * doradztwo kredytowe w cenie * BRAK prowizji * pomoc w negocjacjach. jednak nie ta oferta ?- znamy wszystkie w Siechnicach- sprawdź nas! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

189 399 zł44 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl9.M1 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,54 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 90,98 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

309 222 zł75 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl9.M7 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,42 mkw położone na trzecim piętrze z przestronnym balkonem i tarasem o łącznej pow. 13,80 mkw. W skład.