dowolna

Mieszkania w nowym bloku Siechnice - Oferty sprzedaży lub najmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

699 208 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Ostatnie dostępne mieszkanie z ogrodem! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz całkiem nowego, komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Zależy Ci na balkonie, windzie i funkcjonalnym układzie pomieszczeń? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 150 zł34 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 34,3 m, położona na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2010 roku w Siechnicach.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

482 672 zł43 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

635 191 zł60 m² 10 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 997 zł43 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,68 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

637 473 zł60 m² 10 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

2 300 zł52 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 52,12 m | balkon | miejsce postojowe | komórka | Siechnice | ul. Staszica To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 285 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siechnic. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa kuchnia pod wymiar ze sprzętami agd. 2 balkony i przynależne miejsce postojowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 977 zł43 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie mieszkania. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,41m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

363 000 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kompaktowe mieszkanie 33m2 wraz z komórka lokatorska przydzielona do mieszkania. wietna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie z aneksem kuchennym, pokojem dziennym, oraz pokojem, dla dziecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 285 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

615 716 zł58 m² 10 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-piętrowe, 5-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w samym centrum Siechnic. Blok z 2014r, zlokalizowany na Rynku w Siechnicach. Mieszkanie w pełni umeblowane, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

700 197 zł67 m² 10 402,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego, słonecznego mieszkania z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.