dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Siechnice - Oferty sprzedaży

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

563 000 zł52 m² 10 791,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

542 568 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Siechnicach - Twój nowy dom z ogrodem lub tarasem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Siechnicach, które łączą nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w Siechnicach! Przedsprzedaż przestronnego mieszkania na piętrze, z funkcjonalnym układem i dużym balkonem 9,9 m . Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

542 568 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym ogródkiem w Siechnicach Powierzchnia: 52 m Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

542 568 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Przedsprzedaż Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

615 606 zł52 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

563 436 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

605 172 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

639 990 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, taras, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

587 315 zł58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

579 087 zł52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

542 568 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Siechnice,dolnośląskie

631 092 zł82 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z awangardowym salonem wysokim na dwa piętra. Stan deweloperski Budynek w którym jest to mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 405 zł34 m² 12 903,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,15 m2 usytuowany na parterze budynku zlokalizowanego na młodym, rozwijającym się osiedlu w Siechnicach. Inwestycja łączy w sobie minimalizm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

669 000 zł52 m² 12 791,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w Siechnicach, pod Wrocławiem, przy ul. Mieszczańskiej ( Inwestycja Patio Mieszczańska ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

896 580 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny zlokalizowany w centrum Siechnic przy ul. Henryka III w najbardziej atrakcyjnej i nowoczesnej części miasta. W pobliżu znajdują się: park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Siechnice,dolnośląskie

599 000 zł69 m² 8,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4 pokoje Z aneksem kuchennym W siechnicach! Polecam nietuzinkowe mieszkanie w Siechnicach. Zamknięte osiedle, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie, rzetelny deweloper. Budynek z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

610 000 zł49 m² 12 502,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Klient na kredyt akceptowany! polecam 3 pokojowe mieszkanie W samym centrum siechnic! solidny deweloper. Budynek Z 2021r. Ogrzewanie miejskie! komórka lokatorska W cenie! idealne dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

451 000 zł44 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w Siechnicach. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - 12 km do wrocławskiego rynku - sprawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Siechnice,dolnośląskie

632 800 zł80 m² 7 910 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa zakończona właśnie inwestycja. Mieszkanie 2 poziomowe, 3 pokojowe z tarasem. W rzeczywistości sporo większe (skosy do 1,9m nie wliczane do metrażu). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

487 000 zł55 m² 8 896,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oddany budynek. Nowe mieszkanie dwustronne 3 pokojowe z wystawą okien na północ i południe. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, dużej łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

580 000 zł61 m² 9 547,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie do siechnic! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ze strychem z komórką lokatorską na nowoczesnym osiedlu w pobliżu plaży w Siechnicach. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł58 m² 11 255,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Zielona, siechnice Inwestycja "willa Róża" Atom Deweloper: -mieszkanie oddane do użytkowania w 2023r. -piękne kameralne osiedle -miejsce parkingowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

632 879 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient nie płaci prowizji - zakup od dewelopera brak podatku pcc 2% Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Inwestycja gotowa, ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Sprzedam trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

516 450 zł55 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w Siechnicach. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - 12 km do wrocławskiego rynku - sprawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

489 660 zł62 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Oferta skierowana do Klienta gotówkowego. Mieszkanie składa się z: -Pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,29 m2 -sypialni 11,08 m2 -sypialni 12,47 m2 -łazienki 4,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

631 092 zł82 m² 7 714,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

82 M2 / antresola / gotowe do odbioru / 4 pokoje / siechnice / cicha I spokojna okolica / od południa bez pcc! bez prowizji! Doświetlone mieszkanie z ekspozycją południową, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

618 744 zł79 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

556 318 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł58 m² 8 399,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W naszym biurze niieruchomości! Polecam na sprzedaż bardzo jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 58,34m2 usytuowane na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

430 000 zł59 m² 7 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! Minimalny zadatek - 10% co oznacza, że nie ma możliwości nabycia nieruchomości na kredyt bez wkładu własnego. Minimalna cena pakietu to 550.000 zł jedynie w przypadku zamknięcia transakcji.