dowolna

Mieszkania z prawem własności Siechnice - Lista ofert

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkanie w cenie 380000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkania w cenie 300.000 zł! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA/BEZ PCC/BEZ PROWIZJI. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

348 000 zł41 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkania w cenie 289.000 zł! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

290 000 zł41 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży tej inwestycji. Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej inwestycji naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw, położone na parterze (budował deweloper atom) w budynku trzypiętrowym , w cenie miejsce parkingowe wewnątrz osiedla oraz komórka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

298 000 zł41 m² 7 303,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkania w cenie 298.000 zł! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

348 000 zł61 m² 5 667,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w naszym biurze apartament z ogródkiem i klimatyzacją w cenie 348000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

298 000 zł41 m² 7 303,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

298 000 zł41 m² 7 303,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

290 000 zł41 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł41 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modrzewiowa

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania dwupoziomowego znajdującego się w Siechnicach na Mini Osiedlu Błękitnym przy ul. Modrzewiowej. Oferowane mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

290 000 zł41 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

330 000 zł41 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkania w cenie 330.000 zł! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA/BEZ PCC/BEZ PROWIZJI. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

385 000 zł44 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*** Tylko w Home Brand *** Gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie będzie dostępne już od 01.03.2022r. Świetnie usytuowane mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł59 m² 8 288,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie 59m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Zostało urządzone w wysokim standardzie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

391 360 zł61 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż przy kąpielisku Błękitna Laguna Trzypokojowe mieszkanie w Siechnicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł61 m² 6 845,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

398 400 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

355 000 zł51 m² 7 025,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie narożne z ogrodem w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

310 000 zł44 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

446 616 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2. Lokal mieszkalny składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

428 000 zł63 m² 6 846,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem od zachodniej strony, w ramach nowopowstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł62 m² 6 393,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł41 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

543 836 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wybierz wyjątkowe osiedle w pobliżu Błękitnej Laguny i z łatwym dojazdem do Wrocławia! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł76 m² 6 400,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

2 poziomowe mieszkanie w niskiej zabudowie z komórka lokatorska w cichej części Siechnic przy ul. Jarzębinowej atuty: - kameralna zabudowa, - balkon - 2 poziomy - 2 łazienki - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

730 000 zł143 m² 5 092 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Gorąco Polecam! 3 poziomowe mieszkanie w Siechnicach Opiekun Oferty Budynek - otoczenie Budynek jednorodzinny w kameralnej zabudowie szeregowej-3 kondygnacje, 3 łazienki! Stolarka okienna z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

563 243 zł79 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

488 764 zł69 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł44 m² 9 149,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

397 000 zł43 m² 9 189,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam sprzedam mieszkanie W siechnicach koło wrocławia mieszkanie 43,2 M2 pokój Z aneksem I przedpokojem pokój sypialnia / dziecinny balkon , komórka , miejsce postojowe mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

360 000 zł43 m² 8 289,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż W siechnicach koło wrocławia 43 M2 pokój Z aneksem sypialnia przedpokój łazienka Z wc balkon do mieszkania przynależy komórka lokatorska mieszkanie W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

290 000 zł41 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze 4 mieszkania w cenie 290.000zł! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA/BEZ PCC/BEZ PROWIZJI. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.