dowolna

Mieszkania z prawem własności Siechnice - Lista ofert

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

500 472 zł46,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2, położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

411 681 zł33,47 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klucze w biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

615 000 zł57,77 m² 10 645,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Siechnicach w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy! Nasza rekomendacja: mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 60.27 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł46,52 m² 11 801,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Dzięki przemyślanej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie mieszkania. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

699 208 zł67 m² 10 404,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

700 297 zł67 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego, słonecznego mieszkania z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

850 000 zł117 m² 7 248,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem, zlokalizowane w Groblicach obok Siechnic. Budynek z 2010r. Zabudowa bliźniacza z podziałem na parter oraz piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

700 197 zł67 m² 10 402,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż duże 5-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i miejscem w garażu podziemnym, zlokalizowane w samym centrum Siechnic. Blok z 2014r, zlokalizowany na Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

599 990 zł58 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,24m2, które jest usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

559 700 zł58 m² 9 567,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

To mieszkanie w Siechnicach może Cię naprawdę zaskoczyć. Na papierze ma 58,5 m , ale dzięki dwóm poziomom i wykorzystaniu skosów zyskujesz aż ok. 100 m licząc po podłodze realnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

414 900 zł34 m² 12 362,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

799 900 zł78 m² 10 255,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Siechnice, kilka minut od Wrocławia! Siechnice, ul. Jarzębinowa. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Ma powierzchnię 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

698 219 zł67 m² 10 402,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedne Z ostatnich! gotowe do odbioru Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,11m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 802,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe 57 m + duża komórka | Gotowe do zamieszkania | Siechnice Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61 m² 10 363,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

699 208 zł67 m² 10 404,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice inwestycja ukończona Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,20m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

635 191 zł60 m² 10 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

369 000 zł39 m² 9 389,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: siechnice - Energetyczna opis: na sprzedaż oferujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie (39,3 m2) położone przy ul. Energetycznej w Siechnicach. Idealne jako pierwsza nieruchomość. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice inwestycja ukończona zostały ostatnie dwa takie mieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 047,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko Wrocławia, do którego możesz wprowadzić się bez remontów ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

488 179 zł43 m² 11 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.