dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Siechnice - Oferty sprzedaży i najmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ziemska

Siechnice,dolnośląskie

594 000 zł72 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4Pok.|Dwupoziomowe|Taras|Siechnice|Do zamieszkania| - Przedstawiam bardzo ładną nieruchomość znajdującą się na nowym osiedlu z 2012 r. Osiedle w pełni zamknięte i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w Siechnicach pod Wrocławiem. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27 m2, pokój, osobna kuchnia, łazienka, hol, wykończone i wyposażone. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeremchowa

Siechnice,dolnośląskie

610 000 zł75 m² 8 155,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z prowizją oraz jest zwolniony z podatku pcc 2%! Na sprzedaż prezentujemy trzy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

374 827 zł45 m² 8 299,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie dwustronne z ogródkiem, garażem i piwnicą. Okna na północ i południe. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 398000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

505 000 zł55 m² 9 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Siechnice|55mkw|taras|winda|idealne dla rodziny| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w centrum Siechnic. W około cała infrastruktura świeżo wykończona i oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

675 000 zł76 m² 8 916,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,7m2 usytuowane na 3 piętrze w trzykondygnacyjnym apartamentowcu z 2014r.w przy ul. Piłsudskiego w Siechnicach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

510 000 zł55 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piętro: 3 z windą Mieszkanie z roku 2012 Pow. Użytkowa: 55 m2 Pomieszczenia: salon z kuchnią: 19 m2 wyposażenie: zmywarka, mikrofalówka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemska

Siechnice,dolnośląskie

467 000 zł55 m² 8 490,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Siechnice|62mkw|taras|klima|kom.Lok|Parking|- Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe na zamkniętym osiedlu, idealne dla rodziny oczekującej od miejsca zamieszkania czegoś więcej niż tylko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fieldorfa

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 573,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,7m2 usytuowane na 3 piętrze w trzykondygnacyjnym apartamentowcu z 2014r.w okolicy ul. Fieldorfa w Siechnicach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

508 000 zł59 m² 8 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży przestronne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w Siechnicach. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche w zielonej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi i pracy. Tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł76 m² 8 586,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,7m2 usytuowane na 3 piętrze w trzykondygnacyjnym apartamentowcu z 2014r. przy ul. Piłsudkiego w Siechnicach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

510 000 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania jasne, komfortowo urządzone, gotowe do zamieszkania 60-metrowe mieszkanie z antresolą w Siechnicach. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe na zamkniętym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 597 zł61 m² 7 849,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z dwoma ogrodami o powierzchni 61,35 m2 w Siechnicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Siechnice|50mkw|taras|klima|kom.Lok|- Przedstawiam mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym osiedlu, idealne dla rodziny oczekującej od miejsca zamieszkania czegoś więcej niż tylko bloku. W około wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 808,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Siechnicach - ul. Włościańska Link do filmu: cena: 449 000 zł Metraż: 57,5 m2 Piętro: 1 z 2 Budynek z 2017 roku Czynsz: 600 zł + prąd według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Całkiem nowa inwestycja dostępna już po wakacjach. Mieszkanie znajdujące się w nowoczesnym przystosowanym również dla osób niepełnosprawnych budynku z widną, podziemnymi garażami (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

488 764 zł69 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja (istniejący budynek) mieszkanie dwustronne z tarasem i antresolą. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, dużej łazienki z wc i kuchni w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

566 824 zł72 m² 7 899,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa, zbliżająca się do końca realizacji inwestycja w Siechnicach. Klucze już we Wrześniu! Ciekawe narożne mieszkanie 2 poziomowe z antresolą, dające ciekawe możliwości aranżacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

367 320 zł45 m² 8 133,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dostępne od zaraz, klucze w dniu zakupu. Z podwójnym garażem i ogródkiem, jedyne dwustronne mieszkanie z ogródkiem; nowa, zbliżająca się do końca realizacji inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 808,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie w Siechnicach w budynku z 2017 roku. Spokojna i zielona okolica. We speak English, call for more details! Link do spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasna i przestronna nieruchomość z klimatyzacją i balkonem. Winda na klatce schodowej. Komórka lokatorska (na piętrze) i miejsce parkingowe oraz wyposażenie całej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

625 000 zł75 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Siechnice rynek|75mkw|taras|balkon|- przedstawiam Państwu piękną nieruchomość do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo przestrzenna, a pierwotnie było 4 pokojowe natomiast salon został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

443 337 zł61 m² 7 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 62,51 m2 w Siechnicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

539 000 zł89 m² 6 029 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Cztery pokoje W nowym budownictwie W siechnicach Z tarasem. Słoneczne, czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, z otwartą kuchnią, położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

356 237 zł51 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni 50,53 m2 w Siechnicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

345 322 zł44 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 43,99 m2 w Siechnicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Siechnice,dolnośląskie

568 999 zł55 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux/okazja/ogródek/3pok/2018/okolica/ Prezentujemy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie powierzchni mieszkalnej 53 m2 + 2 m2 komórki lokatorskiej. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

589 000 zł78 m² 7 596,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis Na sprzedaż piękne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie w Siechnicach, przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię użytkową wynoszącą 74,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Siechnice,dolnośląskie

555 000 zł68 m² 8 109 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w podwrocławskich Siechnicach z widokiem na Kąpielisko Laguna. Czteropokojowe mieszkanie w rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

799 000 zł121 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na prezentację rodzinnego mieszkania w Siechnicach. Otoczenie: kameralny budynek z 2010 roku posiadający tylko 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw, położone na parterze (budował deweloper atom) w budynku trzypiętrowym , w cenie miejsce parkingowe wewnątrz osiedla oraz komórka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

423 194 zł63 m² 6 770,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 248 zł61 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modrzewiowa

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania dwupoziomowego znajdującego się w Siechnicach na Mini Osiedlu Błękitnym przy ul. Modrzewiowej. Oferowane mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

356 237 zł51 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

310 130 zł44 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

377 188 zł61 m² 6 168,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł59 m² 8 288,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie 59m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Zostało urządzone w wysokim standardzie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł76 m² 6 400,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

2 poziomowe mieszkanie w niskiej zabudowie z komórka lokatorska w cichej części Siechnic przy ul. Jarzębinowej atuty: - kameralna zabudowa, - balkon - 2 poziomy - 2 łazienki - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

730 000 zł143 m² 5 092 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Gorąco Polecam! 3 poziomowe mieszkanie w Siechnicach Opiekun Oferty Budynek - otoczenie Budynek jednorodzinny w kameralnej zabudowie szeregowej-3 kondygnacje, 3 łazienki! Stolarka okienna z 5.