dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Siechnice - Sprzedaż i najem

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

799 000 zł121 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na prezentację rodzinnego mieszkania w Siechnicach. Otoczenie: kameralny budynek z 2010 roku posiadający tylko 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

566 825 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Siechnice. Mieszkanie ma powierzchnię 71,75 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw, położone na parterze (budował deweloper atom) w budynku trzypiętrowym , w cenie miejsce parkingowe wewnątrz osiedla oraz komórka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł59 m² 8 288,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie 59m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Zostało urządzone w wysokim standardzie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

391 360 zł61 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż przy kąpielisku Błękitna Laguna Trzypokojowe mieszkanie w Siechnicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł61 m² 6 845,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

398 400 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

566 825 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającym się mieście Siechnice. Udogodnienia: winda, bliskość terenów wypoczynkowych i rekreacyjnych. Przynależności: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

355 000 zł51 m² 7 025,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie narożne z ogrodem w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

310 000 zł44 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

446 616 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2. Lokal mieszkalny składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

428 000 zł63 m² 6 846,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem od zachodniej strony, w ramach nowopowstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł62 m² 6 393,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

382 187 zł61 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie dla rodziny z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy Siechnic. Mieszkanie jest przestronne i funkcjonalne, co pozwala na odpoczynek, pracę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

730 000 zł143 m² 5 092 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Gorąco Polecam! 3 poziomowe mieszkanie w Siechnicach Opiekun Oferty Budynek - otoczenie Budynek jednorodzinny w kameralnej zabudowie szeregowej-3 kondygnacje, 3 łazienki! Stolarka okienna z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

320 636 zł45 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z ogródkiem mieszkanie, do którego klucze można odebrać już za niespełna 10 miesięcy. Jako jedno z nielicznych jest dwustronne i jako jedno z ostatnich posiada własny ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 278,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie (najlepiej umiejscowione) mieszkanie z ogródkiem! Odbiór: kwiecień 2022r. Siechnice to niewielkie, prężnie rozwijające się miasto położone tuż obok Wrocławia (5km od jego granic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

282 000 zł39 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska - brak prowizji - 0 zł Brak podatku pcc 2%! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe praktycznie w cenie kawalerki w mieście. Powierzchnia wynosi ok 39 m2 plus balkon 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48,9m2 na nowym kameralnym osiedlu w Siechnicach. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pok w nowym budownictwie, co, bardzo ładne, całkowicie wyposażone w cichej okolicy w sąsiedztwie parku w Siechnicach. Do mieszkania przynależy piwnica. Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

204 000 zł39 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam Mieszkanie w nowej kamienicy znajduje się w centrum Siechnic ok.12km od centrum Wrocławia (15 min jazdy samochodem, pociągiem lub ok. 25 min autobusem.) Jest to mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

309 000 zł100 m² 3 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwupoziomowe komfortowe lokum w miejscowości Siechnice gotowe do zamieszkania. Na dole przestronny otwarty salon, kuchnia, pokój, łazienka, komunikacja łącznie 53 m2. Na górze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Siechnicach (wylot na Oławę przez ul. Krakowską, 12km od wrocławskiego rynku) z balkonem (na oknie balkonowym- roleta zewnętrzna) na osiedlu "na zielonym Pagórku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Siechnicach (wylot na Oławę przez ul. Krakowską, 12km od wrocławskiego rynku) z balkonem (na oknie balkonowym- roleta zewnętrzna) na osiedlu "na zielonym Pagórku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Kamienicy II - budynku mieszkalnym, 3-piętrowym, 3-klatkowym powstałym w centrum Siechnic przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w 2013r. Budynek zrealizowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

170 000 zł39 m² 4 336,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mam do sprzedania mieszkanie położone w Siechnicach na obrzeżach Wrocławia. Osiedle jest w niskiej zabudowie i powstało w 2007 r. Mieszkanie składa się z pokoju, obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł86 m² 4 405,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupoziomowe, bardzo przytulne, słoneczne i jasne mieszkanie. Niższe piętro jest w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Bardzo przestronny, przyjemny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Siechnicach (wylot na Oławę przez ul. Krakowską, 12km od wrocławskiego rynku) z balkonem (na oknie balkonowym- roleta zewnątrzna) na osiedlu "na zielonym Pagórku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Siechnicach (wylot na Oławę przez ul. Krakowską, 12km od wrocławskiego rynku) z balkonem (na oknie balkonowym- roleta zewnątrzna) na osiedlu "na zielonym Pagórku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriana

Siechnice,dolnośląskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie Zapraszam do wynajęcia kawalerki o powierzchni około 40 m2. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Siechnice około 8 km od granic Wrocławia, 12 km do Rynku. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Posiadam dwupoziomowe mieszkanie wybudowane w 2006 roku. Na dole dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym wraz z zabudową, łazienka, przedpokój z szafą wnękową, balkon. Góra ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 52 m2 (I piętro) w Siechnicach przy ulicy Grabskiego. Apartament zlokalizowany jest w nowowybudowanym osiedlu w cichej okolicy. Bardzo blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze. Osobna toaleta i łazienka. W dużym pokoju i jednym mniejszym są panele. Jeden pokój po generalnym remoncie. W kuchni, łazience i toalecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o pow.56 mkw. 3 pokoje , łazienka, komórka lokatorska ,bez pośredników Komfortowe i zadbane mieszkanie na zorganizowanym osiedlu z miejscami postojowymi w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Siechnice,dolnośląskie

300 000 zł74 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Cicha okolica, dużo zieleni. W pobliżu park wodny, gimnazjum, ośrodek zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Siechnicach (wylot na Oławę przez ul. Krakowską, 12km od wrocławskiego rynku) z balkonem na nowo powstałym osiedlu "na zielonym Pagórku" Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowo umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 57 m2. Mieszkanie położone jest na parterze w budynku z 2007 r. Lokalizacja - osiedle na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Posiadam do wynajęcia dwupokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie, które mieści się na nowym osiedlu w Siechnicach. Mieszkanie jest bardzo jasne i prawie nowe. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka do wynajęcia od zaraz (kaucja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Siechnice,dolnośląskie

950 zł43 m² 22,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe nowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, pokój z aneksem kuchennym i pokój rok bud 2010. Mieszkanie zlokalizowane w Siechnicach na 1 piętrze. Mieszkanie częściowo.