dowolna

Mieszkania Siechnice – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

618 744 zł79 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, taras, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

632 879 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny z antresolą oraz tarasem zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

624 000 zł74 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe klimatyzacja dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia komórka lokatorska kominek umeblowane ogrzewanie podłogowe Oferuję do sprzedania dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Siechnice,dolnośląskie

455 000 zł54 m² 8 348,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie, po remoncie - ul. Osiedlowa Metraż: 54,5 m2 Piętro: 1 z 2, bez windy Blok z lat 70. Czynsz: 700 zł + prąd i gaz wg zużycia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

120 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość inwestycyjna składająca się z segmentu szeregowego w skład której wchodzą 4 mieszkania na jednej księdze wieczystej. Lokale mieszczą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatowa

Siechnice,dolnośląskie

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Super oferta! Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie, ładnie urządzone w Siechnicach. Mieszkanie bez obciążonej hipoteki, zakupione na rynku pierwotnym w 2005 r. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

470 000 zł61 m² 7 744,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dala od wielkomiejskiego zgiełku! Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowano 180 mieszkań, aż 270 miejsc parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Monolit to reprezentacyjny budynek o niespotykanej rzeźbie ze szklanymi balustradami i designerskimi ościeżnicami. To przykuwająca uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

429 000 zł43 m² 9 997,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe budownictwo! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Siechnicach. Powierzchnia mieszkania wynosi 39,56 mkw oraz powierzchnia komórki lokatorskiej 3,35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

495 000 zł61 m² 8 145,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

465 000 zł55 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

472 450 zł55 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe miejsce postojowe W cenie zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

446 680 zł52 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe W cenie zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Obiektu: posiadamy do wynajęcia w pełni wyposażone, nowocześnie urządzone dwupoziomowe kwatery pracownicze, które dostosowane są do komfortowych warunków życia. Kwatery znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

499 950 zł55 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

446 680 zł52 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 87,27m2. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Jana Pawła II, w samym centrum Siechnic w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super oferta! Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w lokalizacji Centum Siechnice! Blok znajduje się na monitorowanym osiedlu oddanym do użytku 2021 r. W skład mieszkania wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 705,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone w podwrocławskich Siechnicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku, blok z 2012 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

328 300 zł34 m² 9 655,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł35 m² 11 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W pobliżu nieruchomości znajduje się przychodnia,liczne punkty handlowo-usługowe i hala sportowa. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

321 300 zł34 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

556 318 zł70 m² 7 898,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny z dużym balkonem w nowoczesnym budynku! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

2 950 zł62 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe pierwszy najem lux Siechnice 3M dla Rodziny Do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Laguna przy ulicy Paderewskiego w Siechnicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

556 318 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

435 373 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 632 zł53 m² 8 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Siechnice. Ścisłe centrum z widokiem na teren zielony i ratusz. Blisko infrastruktura: przedszkola, szkoła, komunikacja. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł58 m² 8 399,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W naszym biurze niieruchomości! Polecam na sprzedaż bardzo jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 58,34m2 usytuowane na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

374 828 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

679 900 zł75 m² 9 065,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Nieruchomość znajduje się w Siechnicach, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł77 m² 8 910,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym każdy znajdzie "swoje cztery ściany" to świetnie trafiłeś! Zatem zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

430 000 zł59 m² 7 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! Minimalny zadatek - 10% co oznacza, że nie ma możliwości nabycia nieruchomości na kredyt bez wkładu własnego. Minimalna cena pakietu to 550.000 zł jedynie w przypadku zamknięcia transakcji.