Mieszkanie, ul. Henryka III

Henryka III, Siechnice, dolnośląskie

  • 650 000 zł
  • 62,88 m²
  • 10 337,15 zł/m²

Zdjęcie

Gracjan Studnick...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Henryka III

Henryka III, Siechnice, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

650 000 zł

62,88 m²

10 337,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Henryka III

Zaktualizowane: 20 maja 2026

650 000 zł 62,88 m² 10 337,15 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (10 337,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 62,88 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Wyposażenie: pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 54,79 kWh/m² na rok; końcową (EK): 81,61 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 70,95 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,292 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Doradza.pl, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Siechnice

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,88 m², położone na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Siechnicach przy ul. Henryka III. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy.