dowolna

Nowe mieszkania Siechnice

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Siechnicach pod Wrocławiem, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

700 297 zł67,30 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknego, słonecznego mieszkania z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w Siechnicach komfort, spokój i wysoki standard życia. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,16 m , usytuowane na 1. piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

599 500 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

489 075 zł42,75 m² 11 440,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle o willowym charakterze | Blisko Wrocławia Miejsce parkingowe i komórka w cenie! bez prowizji I pcc 0% Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

549 500 zł62 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Mieszkania W różnym metrażu! bestate wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 62m.kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

390 586 zł35,67 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

1 258 761 zł133,04 m² 9 461,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Gotowy do odbioru Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w nowej inwestycji w Siechnicach. To wyjątkowe osiedle, które stawia na komfort.

Szczegóły ogłoszenia

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% pcc, 0% prowizji Szukasz mieszkania, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą lokalizację blisko Wrocławia? Ta inwestycja w Siechnicach to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

698 219 zł67,11 m² 10 404,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.11 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61.16 m (identyfikatror 2B) w Siechnicach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w otczeniu zieleni. Metraż: 61,16m Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

489 855 zł44,94 m² 10 900,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42,49 m² 11 528,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

700 197 zł67,31 m² 10 402,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61,16 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

488 179 zł42,60 m² 11 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

637 473 zł60,49 m² 10 538,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedne Z ostatnich takich! inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

473 393 zł41,89 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie (41,89m ) w willowej, niskiej zabudowie (tylko 2 piętra)zlokalizowane na 1 piętrze, z balkonem. Idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

500 472 zł46,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2, położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł60,50 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% - schody W cenie Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, które zlokalizowane jest w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami,.

Szczegóły ogłoszenia

635 067 zł60,25 m² 10 541 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie! Planowany termin odbioru: IV.

Szczegóły ogłoszenia

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 60.27 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł46,52 m² 11 801,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Dzięki przemyślanej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52,46 m² 12 199,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.20 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

635 191 zł60,25 m² 10 542,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platanowa

Siechnice,dolnośląskie

620 000 zł66,13 m² 9 375,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

498 000 zł46,52 m² 10 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m komunikacja - 2,38 m salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Platanowa

Siechnice,dolnośląskie

794 070 zł93,42 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (61,16 m2) z balkonem i dwoma miejscami postojowymi, zlokalizowane na pierwszym piętrze inwestycji deweloperaskiej w Siechnicach. Bez prowizji od.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Siechnice, tylko rynek pierwotny