dowolna

Mieszkania w centrum Siechnice - Oferty sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 408 zł34 m² 12 896,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,15 m2 zlokalizowany na parterze budynku o nowoczesnej architekturze w Siechnicach. Inwestycja łączy w sobie minimalizm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

565 000 zł42 m² 13 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,48m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość inwestycyjna składająca się z segmentu szeregowego w skład której wchodzą 4 mieszkania na jednej księdze wieczystej. Lokale mieszczą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepłownicza

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł52 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

WE speak english, call Prowizję biura pokrywa Sprzedający. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, znajdującego się przy ulicy Ciepłowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

740 000 zł62 m² 12 032,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,5m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

2 800 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta dla osób pracujących, z umową O pracę. Najem okazjonalny. Pierwszy wynajem. Tylko U nas! Kompletnie wyposażony 3 pok. apartament z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

659 000 zł68 m² 9 705,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam serdecznie do siechnic! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i z balkonem w podwrocławskich Siechnicach. Nieruchomość znajduje się w malowniczo położonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

624 000 zł74 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Klient na kredyt akceptowany! Polecam dwupoziomowe mieszkanie w Siechnicach składające się z 4 pokoi z aneksem kuchennym. Budynek z 2005r. Zamknięte osiedle. Klimatyzacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

610 000 zł49 m² 12 502,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Klient na kredyt akceptowany! polecam 3 pokojowe mieszkanie W samym centrum siechnic! solidny deweloper. Budynek Z 2021r. Ogrzewanie miejskie! komórka lokatorska W cenie! idealne dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

720 000 zł62 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr Licencji pfrn 22583 tel. 602 101 60 tylko U nas! Kompletnie wyposażony 3 pok. apartament z balkonem, tarasem, komórką lokatorską i m.postojowym naziemnym, na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 406 zł34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,14 m2 zlokalizowany na parterze budynku o nowoczesnej architekturze w Siechnicach. Inwestycja łączy w sobie minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł63 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie zarezerwowane. Mam przyjemność przedstawić 63 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Siechnic, które oferuje nie tylko wygodę, ale także funkcjonalny i przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

729 000 zł75 m² 9 694,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Fantastyczna oferta! Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe z przestronnym tarasem. | siechnice ul. Mieszczańska 18 | Dwupoziomowe | 3-4 pokoje | Nowoczesne | Samodzielny Taras ok. 25 m2 | 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

460 000 zł37 m² 12 568,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na terenie inwestycji "willa Mieszczańska" w Siechnicach. Osiedle ma charakter willowy i składa się z 5 budynków 1-piętrowych, jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

580 000 zł61 m² 9 547,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie do siechnic! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ze strychem z komórką lokatorską na nowoczesnym osiedlu w pobliżu plaży w Siechnicach. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Siechnice,dolnośląskie

470 000 zł54 m² 8 623,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości pm silesia - sprawdzone biuro nieruchomości prezentuje: 2 pokojowe, #mieszkanie na # sprzedaż w Siechnicach o powierzchni 54,50 m2 rozkładowe z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

367 650 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 24,51 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w Siechnicach Inwestycja łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 406 zł34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,14 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w Siechnicach Inwestycja łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie kpl wyposażone w b. dobrym rodzinnym klimacie dla osób nie palących. 20 min do centrum 12 min koleją - więcej czasu dla rodziny i swoich przyjemności. Dobra lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

632 879 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient nie płaci prowizji - zakup od dewelopera brak podatku pcc 2% Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Inwestycja gotowa, ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Sprzedam trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

849 000 zł93 m² 9 168,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Promocja! 20 000 zł* oszczędności! Kup teraz swoje wymarzone mieszkanie! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 92,6 m2, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł61 m² 6 851,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Siechnice, blisko centrum miasta, wokół wszystko co potrzebne do codziennego życia. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. 5 minut do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

489 660 zł62 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Oferta skierowana do Klienta gotówkowego. Mieszkanie składa się z: -Pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,29 m2 -sypialni 11,08 m2 -sypialni 12,47 m2 -łazienki 4,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

600 000 zł77 m² 7 747,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym każdy znajdzie "swoje cztery ściany" to świetnie trafiłeś! Zatem zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

618 744 zł79 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, taras, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

632 879 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny z antresolą oraz tarasem zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

624 000 zł74 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe klimatyzacja dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia komórka lokatorska kominek umeblowane ogrzewanie podłogowe Oferuję do sprzedania dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Siechnice,dolnośląskie

455 000 zł54 m² 8 348,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie, po remoncie - ul. Osiedlowa Metraż: 54,5 m2 Piętro: 1 z 2, bez windy Blok z lat 70. Czynsz: 700 zł + prąd i gaz wg zużycia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

120 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

470 000 zł61 m² 7 744,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dala od wielkomiejskiego zgiełku! Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowano 180 mieszkań, aż 270 miejsc parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Monolit to reprezentacyjny budynek o niespotykanej rzeźbie ze szklanymi balustradami i designerskimi ościeżnicami. To przykuwająca uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

495 000 zł61 m² 8 145,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

465 000 zł55 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 87,27m2. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Jana Pawła II, w samym centrum Siechnic w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super oferta! Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w lokalizacji Centum Siechnice! Blok znajduje się na monitorowanym osiedlu oddanym do użytku 2021 r. W skład mieszkania wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 705,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone w podwrocławskich Siechnicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku, blok z 2012 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł35 m² 11 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W pobliżu nieruchomości znajduje się przychodnia,liczne punkty handlowo-usługowe i hala sportowa. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.