dowolna

Mieszkania w centrum Siechnice - Oferty sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

556 318 zł70 m² 7 898,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny z dużym balkonem w nowoczesnym budynku! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

556 318 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

435 373 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Monolit to reprezentacyjny budynek o niespotykanej rzeźbie ze szklanymi balustradami i designerskimi ościeżnicami. To przykuwająca uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 632 zł53 m² 8 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Siechnice. Ścisłe centrum z widokiem na teren zielony i ratusz. Blisko infrastruktura: przedszkola, szkoła, komunikacja. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł58 m² 8 399,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W naszym biurze niieruchomości! Polecam na sprzedaż bardzo jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 58,34m2 usytuowane na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

374 828 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł77 m² 8 910,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym każdy znajdzie "swoje cztery ściany" to świetnie trafiłeś! Zatem zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

430 000 zł59 m² 7 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! Minimalny zadatek - 10% co oznacza, że nie ma możliwości nabycia nieruchomości na kredyt bez wkładu własnego. Minimalna cena pakietu to 550.000 zł jedynie w przypadku zamknięcia transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

270 000 zł28 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność for english, please call or leave A message Na sprzedaż kawalerka z osobą kuchnią z oknem w wyremontowanej kamienicy w Siechnicach. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

458 820 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

416 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle oddalone od zgiełku, doskonale skomunikowane z Wrocławiem. Kameralna niska zabudowa mieszkalna, jasne elewacje idealnie wpisuje się w okoliczną jednorodzinną zabudowę tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

489 999 zł58 m² 8 399,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł68 m² 9 591,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie jest przecenione - do końca września cena to 650 000 zł, od października wraca do kwoty 680 000 zł. Na sprzedaż p iękne 3-pokojowe , narożne mieszkanie o powierzchni 67,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51m2 w Siechnicach. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy na pierwszym piętrze. Mili i życzliwi sąsiedzi. Niedaleko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 398000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

374 828 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w nowoczesnym budynku! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

398 000 zł41 m² 9 613,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 398 000 zł, dużym balkonem oraz poddasze! około 20m2 bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Centrum Siechnic/ południowe Przedmieścia Wrocławia. Termin realizacji inwestycji- 2023r. Oferujemy do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

463 192 zł61 m² 7 605,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami na osiedlu w pobliżu jeziora w Siechnicy. Ta nieruchomość oferuje nowoczesne wnętrza, wysoką jakość wykończenia oraz dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeremchowa

Siechnice,dolnośląskie

670 000 zł80 m² 8 354,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z prowizją oraz jest zwolniony z podatku pcc 2%! Na sprzedaż prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł41 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

499 999 zł58 m² 8 570,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 mkw, położone na parterze w budynku trzypiętrowym. W cenie mieszkania komórka/składzik gospodarczy o powierzchni 1,8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej inwestycji naszego biura "bliżej natury" w Siechnicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

527 550 zł70 m² 7 493,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023