dowolna

Domy na sprzedaż Siechnice - Oferty sprzedaży domów

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 000 zł172 m² 9 296,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom wolnostojący 172m2, działka 589m2. Idealna spokojna okolica, w bocznej uliczce, a jednak w centrum i z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki. Dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Siechnicach na ul. Kościuszki , do drobnego wykończenia ,stan - do zamieszkania, 5 pokoi i duży salon z aneksem kuchennym podpiwniczony na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 693 zł133,04 m² 9 175,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Do sprzedaży oferujemy segment skrajny o powierzchni całkowitej około 133 m z ogródkiem około 218 m . Inwestycja realizowana jest przy ul. Henryka III w Siechnicach, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,90 m² 10 516,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i osobnym lokalem usługowym 128m 2 | centrum Siechnice -15 min od Wrocławia Idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 250 000 zł138 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w urokliwych Siechnicach, doskonałym miejscu dla rodzin poszukujących przestrzeni oraz komfortu życia. To pięciopokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 300 zł133,05 m² 7 916,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Siechnicach. 133 m powierzchni użytkowej z garażem, dodatkowymi miejscami postojowymi i prywatnym ogródkiem 141 m - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 348 000 zł162,92 m² 8 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Siechnice Powierzchnia użytkowa: 162,92 m | Ogród 178 m | Garaż dwustanowiskowy | Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2026 Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 999 zł137,95 m² 9 061,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. W otoczeniu znajduje się niska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,36 m² 6 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:151 m²

Piękny, przestronny dom w Siechnicach czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Z siedmioma pokojami na 143 metrach kwadratowych, to idealne miejsce do życia. Budynek z 2011 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:90 m²

*sprzedam ekologiczny dom O pow. 15o M2 siechnice nowa cena 990 000 zł* Wykończenie pod klucz. Nie znajdziesz podobnej oferty! Oferujemy na sprzedaż szereg wewnętrzny z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł150 m² 11 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Jeśli dom ma być miejscem, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością ta lokalizacja daje dokładnie to, czego rodzina potrzebuje: spokój, wygodę i przestrzeń do życia. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 850 zł133,04 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej Z garażem na kameralnym osiedlu Bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji | 5 lat gwarancji dewelopera | Brak ryzyka kredytowego Zapraszam na malownicze, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 761 zł130,11 m² 9 674,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (skrajny lokal) o powierzchni 130,11 mkw usytuowany na działce o powierzchni 409,28 mkw, powierzchnia ogródka wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł137,94 m² 9 061,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siechnicach to idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i świetnej lokalizacji w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł137,94 m² 9 061,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Twoje dzieci potrzebują ogrodu. Ty potrzebujesz spokoju. Ten dom ma i jedno, i drugie. Wyobraź sobie poranek: dzieci wybiegają prosto z domu na trawę, ty parzysz kawę na tarasie, a za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 300 zł135,19 m² 7 791,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 600 zł133,04 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł172 m² 7 732,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom (120 m ) z Funkcjonalnym Lokalem Usługowym (52 m ) Siechnice Na sprzedaż urokliwy, wielofunkcyjny dom z oddzielnym, w pełni przystosowanym lokalem usługowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137,94 m² 8 699,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,97 m2 z ogródkiem idealne dla rodzin ceniących przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł220 m² 11 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 220 m (186 m powierzchni użytkowej), położony na dużej, zagospodarowanej działce 950 m . Garaż na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 850 zł133,04 m² 8 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, 5-pokojowy segment w szeregu (133m ) w kameralnej szeregowej zabudowie (tylko 22 budynki 1-piętrowe) z ogrodem (109m ), garażem i miejscem parkingowym. Jest to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 829 000 zł181,55 m² 10 074,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom w Siechnicach przy ulicy Bzowej. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Strefę dzienną tworzy salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł171,55 m² 8 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Dzięki przemyślanej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 960 zł133,04 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł164 m² 12 774,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cisza jak pod miastem. Wygoda jak w centrum. Bez kompromisów. Są miejsca, które pozwalają naprawdę odpocząć po pracy a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie idealny dla tych, którzy szukają własnej przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ok/św/katarzyna/5pok/dom/szereg/ogród/garaż/taras Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaciszne, przyjazne i zielone przestrzenie, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

Rynek pierwotny

Dom, ul. Cicha

Święta Katarzyna

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części Świętej Katarzyny idealna propozycja dla osób szukających komfortu, bezpieczeństwa i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

980 000 zł93,46 m² 10 485,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z działką o pow. 550 m2. Dom jest położony w miejscowości Święta Katarzyna w niedalekiej odległości od Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

Rynek pierwotny

990 000 zł146,15 m² 6 773,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj kilka minut od Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej, na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie. Jeżeli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

925 000 zł93 m² 9 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Radwanicach przy ul. Spacerowej - idealny dla pary lub rodziny, która szuka spokoju, ale chce mieć szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

Rynek pierwotny

1 031 190 zł111 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

CO sprzedajemy? Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 111 m2 z ogródkiem (70 m2) w podwrocławskich Radwanicach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym. Funkcjonalny dom z dwoma niezależnymi wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szukasz domu z dużą działką, gdzie naprawdę można złapać oddech? Ta nieruchomość w Radwanicach to przestrzeń dla rodziny, wygodny układ pomieszczeń i aż 1900 m działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

298 000 zł87,50 m² 3 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów? Oferuję budynek o powierzchni 87,5 m na działce 400 m, położony w strategicznym punkcie Radwanic. Dzięki planowi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +1 km

907 800 zł255 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym,zamkniętym,który daje możliwość indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb. Nieruchomośc posiada wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siechnice +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

999 990 zł150 m² 6 666,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.